(0 гласа)
Фотогалерия от финала и награждаването на турнира в Москва
Написана от:
Публикувана в: Национални отбори

Българският национален отбор за кадети спечели силния международен турнир в Москва „Локоволей 2014“! На финала младите „лъвове“ победиха домакина на надпреварата „Локомотив“ (Новосибирск) с 2:1 (25:20, 22:25, 15:13) и така триумфираха с купата и разочароваха по-голямата част от почти пълната зала в Москва. Загубеният гейм бе първи за момчетата на Драган Иванов в руската  столица. До последния мач за отличията „трикольорите“ надиграха последователно Екатеринбург, Красноярск и Беларус в група „Б“ с по 2:0, а на 1/2-финала се наложиха със същия резултат и срещу връстниците си от Сърбия. След края на двубоя, освен златните медали, нашият отбор получи и едно индивидуално отличие, след като Алекс Грозданов грабна наградата за най-добър централен блокировач.

Вижте фотогалерия от финала и награждаването тук.