Димитър Василев №11 (вляво) стана MVP, съотборникът му Симеон Димитров спечели приза за най-добър нападател
14/Май/18 14:56
Отборите, заели призовите места на Държавното първенство по волейбол за младежи U20 - шампионите от Черно моле (Варна), сребърните медалисти от ЦСКА и носителите на бронзови отличия Нефтохимик 2010 (Бургас) си разделиха по две индивидуални награди от общто шестте приза в турнира.     Най-полезен състезател (MVP) на Държавните финали…
Волейболистите на Черно море спечелиха титлата на България при младежите U20
14/Май/18 14:09
Отборът на Черно море (Варна) спечели титлата по волейбол на България на Държавните финали за младежи U20, които се играха в столичната зала „Васил Симов“.   Представителите на Варна, водени от Юли Тупанков надиграха ЦСКА с 3:2 (16:25, 25:22, 25:17, 19:25, 15:9) след петгеймова битка във финалната среща от надпреварата.…