Четвъртък, 18 Май 2023 13:59
Лоренцо Мичели след първа контрола: Доволен съм от атмосферата
Снимка: bfv.bg

Лоренцо Мичели говори пред официалния сайт на БФ Волейбол след първата контрола на женския национален отбор на България. Нашите загубиха с 1:3 от Франция в Мец, а в петък отново се изправят срещу този съперник.

"Част от приятелския двубой беше добър - коментира Мичели. - Разбира се, няма как да съм доволен от третия гейм, в който ние не успяхме да се борим. Това е негативната част. Останалото обаче ми хареса. Видях интересни неща, всички са нови. Резултатът в контрола не е най-важното нещо. Аз се концентрирам върху основата, от която ще започнем работа.

Някои от момичетата за първи път играха с националната фланелка. При тях имаше много емоция. Доволен съм от атмосферата и начина, по който играха през по-голямата част от двубоя. Естествено, имаме нужда от време, за да се подобрим. Всеки трябва да разбере системата, която налагам. За мен контролата е позитивна. Очаквам да се представим по-силно в следващия мач."